Fly4free.pl

Wybierzcie się na Mauritius! Loty z Pragi, Warszawy i Krakowa od 2020 PLN

2020 PLN
Foto: Myroslava Bozhko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spragnieni egzotycznego urlopu? Skorzystajcie ze świetnej ceny przelotów i udajcie się na rajski Mauritius! Najtaniej na wyspę dostaniecie się z czeskiej stolicy rejsami realizowanymi na pokładzie samolotów linii lotniczej SWISS. Preferujecie wyloty z Polski? Nieco drożej w podróż wybierzecie się z Krakowa i Warszawy wraz z 5* Lufthansą! Zainteresowani?

Do raju udacie się z Pragi, z Krakowa lub z Warszawy, w terminach obejmujących luty – marzec. Podróżować będziecie na pokładzie samolotów linii lotniczej SWISS lub 5* Lufthansy (to jedyny europejski przewoźnik, który może poszczycić się najwyższą notą przyznaną przez Skytrax). Problemy z pakowaniem? Przeczytajcie nasz poradnik na temat bagażu podręcznego.

Zastanawiacie się, gdzie zatrzymać się na wyspie? Skorzystajcie z propozycji noclegów, które dla was przygotowałam.

Termin podróży: luty – marzec
Linie lotnicze: SWISS, Lufthansa
Bagaż: podręczny

Hotel od 321 PLN/2 osoby/pokój

Nocleg z widokiem? Na swój pobyt wybierzcie obiekt La Hacienda Mauritius, który oferuje nie tylko rajskie krajobrazy, ale też m.in. basen i smaczne śniadania w cenie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A może zakwaterowanie nad samym wybrzeżem? 3* Villa Anakao to obiekt położony tuż przy plaży. Dla gości oferuje komfortowe, klimatyzowane pokoje z dostępem do Wi-Fi. W tym przypadku również w cenę pobytu wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Zastanawiacie się, które plaże Mauritiusa są najpiękniejsze? Podczas podróży odwiedźcie na przykład Trou aux Biches Beach lub Grand Baie Beach.

Lubicie przyrodę? Zobaczcie ogród botaniczny w Pamplemousses i park narodowy Black River Gorges. Oprócz tego wybierzcie się do kolonialnej rezydencji Chateau de Labourdonnais. Miejsce to naprawdę zachwyca!

Chcielibyście spróbować swoich sił w nurkowaniu? Na pewno kojarzycie ze zdjęć lub pocztówek słynny „podwodny wodospad” – zlokalizowany jest on przy półwyspie Le Morne.

Foto: Myroslava Bozhko / Shutterstock
Foto: ohrim / Shutterstock
Foto: tb-photography / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Warunkiem wjazdu jest negatywny wynik testu PCR wykonanego do 72 godzin przed podróżą oraz posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego, uwzględniającego koszty związane z COVID-19 oraz rejestracja pobytu.
  • Władze Mauritiusu zapowiedziały poluzowanie restrykcji wjazdowych, o czym informowaliśmy was tutaj.
  • Do wjazdu na wyspę na okres do 90 dni nie potrzebujecie wizy, wystarczy ważny paszport.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Zmienią się też reguły kwarantanny dla osób podróżujących z krajów spoza strefy Schengen. W tym przypadku kwarantanna zostanie wydłużona z 10 do 14 dni.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »