Fly4free.pl

Tanio! Loty na majówkę do Chicago za 1125 PLN. Podróże z Warszawy

1125 PLN
Foto: Ramapasha Laksono / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spędźcie przyszłoroczny długi weekend majowy za wielką wodą. Skosztujcie pizzy w stylu chicagowskim, przespacerujcie się po parku Milenijnym, zróbcie sobie pamiątkowe zdjęcie z symbolem miasta – Cloud Gate oraz zobaczcie ze 103 piętra Willis Tower, jak wygląda trzecie pod względem wielkości miasto Stanów Zjednoczonych.

Do Wietrznego Miasta udacie się na przełomie kwietnia i maja przyszłego roku – dostępnych jest wiele terminów obejmujący długi weekend majowy – część z nich znajdziecie wypisanych poniżej.

Wycieczkę rozpoczniecie i zakończycie na warszawskim lotnisku im. Chopina. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami w Lizbonie. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: kwiecień – maj 2022 r.
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel 398 PLN/2 osoby/noc

W Chicago proponuję wam noclegi w Travelodge by Wyndham Downtown Chicago, który znajduje się w sąsiedztwie parku Grant, a od Willis Tower oddalony jest o 1 km. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor LCD, zestaw do przenia kawy i herbaty, kuchenkę mikrofalową oraz lodówkę.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Wycieczka do Chicago

Zastanawiacie się, co warto zobaczyć w Chicago? Lista nie jest zbyt długa, zacznijcie od wizyty pod miejskim symbolem, czyli Cloud Gate, przespacerujcie się wzdłuż rzeki Chicago oraz udajcie się na taras widokowy w Willis Tower. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie – jeżeli w dalszym ciągu wam mało to ruszcie szlakiem chicagowskiej listy „must see”.

Foto: Gautam Krishnan / Unsplash.com
Foto: Blake Guidry / Unsplash.com
Foto: Johannes Krupinski / Unsplash.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Super cena, szkoda ze przez pośredników o wątpliwych opiniach :/ a bezpośrednio na stronie TAP już 2x drożej 
Pralinkakarolinka, 19 grudnia 2021, 21:42 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Za ile i jakimi liniami najtaniej dolecieć z czikago na dziki Zachód (wielki kanion) albo do kalifornijskich parków narodowych? 
Profesor Cielak, 19 grudnia 2021, 21:47 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »