Fly4free.pl

Karaiby z Wiednia od 1757 PLN! Kajmany, Bahamy, Jamajka, Kuba, Curacao, Aruba, Barbados oraz Saint Vincent i Grenadyny

1757 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: West Coast Scapes / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na relaks na cudownych Karaibach? Znudziła was już oklepana Dominikana? W takim razie skorzystajcie z atrakcyjnych cen biletów i wybierzcie się na malownicze wyspy na Morzu Karaibskim! Popływajcie z płaszczkami na Kajmanach i zobaczcie cudowne plaże Bahamów.

Na Karaiby udacie się między wrześniem a lutym przyszłego roku. Dostępnych jest kilka terminów, na przykład 2 – 10 lutego. Najtańsze bilety dostępne są już od 1757 PLN! Podróżować będziecie z Wiednia na pokładzie samolotów linii lotniczej Air Canada. Po drodze zaplanowano przesiadki w Toronto — niektóre z nich możecie poświęcić na zwiedzanie miasta!

Termin podróży: wrzesień – luty
Wyloty z: Wiednia
Linie lotnicze: Air Canada
Bagaż: podręczny

Hotel od 620 PLN/noc/2 osoby

Na Bahamach proponuję wam zakwaterowanie w apartamencie Pineapple Suite. Obiekt mieści się w pobliżu plaży i jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Potrzebujecie nieco luksusu? W takim razie postawcie na zakwaterowanie w 4* hotelu Marriott Beach Resort. Do waszej dyspozycji zostanie oddany basen zewnętrzny, strefa spa i siłownia.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »