Fly4free.pl

Tanie loty do Tel Awiwu z Warszawy za 132 PLN (218 PLN bez WDC)

132 PLN
tel awiw stare miasto
Foto: Boris Stroujko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wypoczynek na plażach w Tel Awiwie, zwiedzanie Jerozolimy, a może naturalne spa nad Morzem Martwym? Nie zastanawiajcie się długo i już teraz zarezerwujcie bilety lotniczego do Izraela w atrakcyjnej cenie.

Do Izraela polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air w dniach 4-9 czerwca (czwartek – wtorek). Najtaniej bilety kupią posiadacze WDC. Reszta zapłaci 86 PLN więcej.

Pamiętajcie, że w cenę wliczony jest jedynie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie będzie to stanowiło problemu.

Polecam również wykorzystać loty do Tel Awiwu, jako bazę do zobaczenie innych miast w regionów w kraju np. Jerozolimy lub wypoczynku nad Morzem Martwym.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotel305 PLN/noc

W Tel Awiwie polecam wybrać noclegi w apartamencie Residence 26, który położony jest 15 minut spacerem od bulwaru Rotszylda i oferuje klimatyzowane studia z kuchnią i prywatną łazienką.

zarezerwuj hotel na korfu

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co robić w Izraelu?

Loty do Tel Awiwu to świetna okazja na wycieczkę do innych części kraju. Polecam skorzystać z autobusów Egged i wybrać się do Jerozolimy i nad Morze Martwe. Przejazd na trasie Tel Awiw – Jerozolima kosztuje 16 ILS (ok. 18 PLN), a Jerozolima – Ein Gedi (Morze Martwe) 34 ILS (ok. 38 PLN). Cena jest stała, a autobusy jeżdżą parę razy dziennie.

W Tel Awiwie musicie zobaczyć Jaffę, czyli stare miasto. To jedno z najpiękniejszych miejsc w metropolii. Znajduje się tam wiele zabytków – odwiedźcie plac Kedumim, wieżę zegarową z XVII wieku, meczet Mahmudiego i synagogę Beit Zunana oraz Muzeum Starożytności.

Obowiązkowym punktem wycieczki do Izraela jest odwiedzenie Jerozolimy. To miasto niezwykle ważne dla chrześcijan, żydów i muzułmanów. Musicie zobaczyć Ścianę Płaczu, Górę Oliwną, Wzgórze Świątynne, Bazylikę Grobu Pańskiego, Mury Starego Miasta, katedrę św. Jakuba i Bazar Mahane Yehuda.

izrael stare miasto
Foto: JekLi / Shutterstock
tel awiw plaza
Foto: The World in HDR / Shutterstock
tel awiw plaza
Foto: Dance60 / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Z lotniska do centrum miasta dojedziecie pociągiem lub autobusem, a ceny biletów zaczynają się od 6 PLN.

  • Aby wjechać do Izraela musicie posiadać paszport, którego data ważności wynosi minimum 6 miesięcy od dnia przekroczenia granicy.

  • Przed wyjazdem koniecznie przeczytajcie relację z podróż do Izraela.

  • Zapakujcie do plecaka kartę Revolut! Płacąc w Izraelu wielowalutową kartą nie stracicie na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »