Fly4free.pl

Wiosna: loty do Szwajcarii z Warszawy za 78 PLN

78 PLN
szwajcaria alpy
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: canadastock/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Bajeczny zakątek Europy na wyciągnięcie ręki. Zarezerwujecie bilety do Bazylei i już teraz zacznijcie planować swoją podróż.

Szwajcaria to idealny kierunek dla tych, którzy nad zgiełk miast stawiają piękno natury. Mnogość atrakcji na miejscu, które oferuje ten niewielki kraj, może przyprawić o ból głowy. Obowiązkowe punkty na turystycznej mapie to magiczna dolina wodospadów – Lauternbrunnen, szczyt Matterhorn, zjawiskowe trasy trekkingowe, w tym słynny Hardergrat Trail, oraz znane na całym świecie kurorty (Davos, Zermatt czy Saas Fee).

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Wizz Air.

Pierwszą noc proponuję Wam spędzić w Bazylei, w hotelu ibis budget Basel City, który oferuje zakwaterowanie w gustownie urządzonych pokojach z prywatną łazienką i telewizorem LCD. Kolejne dni poświęćcie na zwiedzanie innych regionów Szwajcarii.

Wypożyczonym samochodem łatwo zobaczycie największe atrakcje kraju. Pamiętajcie również o wykupieniu jego ubezpieczenia dzięki Icarhireinsurance.com.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »