Fly4free.pl

Tanie loty do Szwajcarii z Warszawy od 78 PLN (118 PLN bez WDC). Dużo terminów!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
78 PLN
Oferta nieaktualna
szwajcaria alpy
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Aleh Alisevich / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałem dla was zbiór lotów w najniższej cenie do Bazylei. Miasto jest świetną bazą wypadową do zwiedzania innych rejonów Szwajcarii. Zobaczcie dolinę wodospadów – Lauterbrunnen, szczyt Matterhorn oraz słynny Hardergrat Trail.

Do Szwajcarii polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air ze stołecznego lotniska. Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny, a najtaniej bilety kupią posiadacze Wizz Discount Club.

Krótki city break w Bazylei? Zimowy wyjazd na narty? A może wiosenna podróż po Szwajcarii? Dostępnych jest dużo terminów podróży od lutego do czerwca – na pewno znajdziecie odpowiedni dla siebie!

Termin podróży: luty – czerwiec
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotel285 PLN/noc

W Bazylei polecam wam noclegi w hotelu ibis budget Basel City. Po przyjeździe otrzymacie bilet, który uprawnia do bezpłatnego korzystania ze środków transportu publicznego w mieście.

zarezerwuj hotel w bazylei

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód174 PLN/doba

Szwajcarię najlepiej zwiedzać wypożyczonym samochodem.

zarezerwuj auto w bazylei

Co oferuje Bazylea i cała Szwajcaria?

Wiedzieliście, że Bazylea znajduje się na terenie trzech państw? Miasto leży w Szwajcarii, Niemczech i Francji! Jednym z symboli Bazylei jest bazyliszek, którego będziecie mogli zauważyć na wielu fontannach oraz budynkach. Warto zobaczyć najstarszą część miasta, czyli wzgórze katedralne, Plac Katedralny, kościół św. Marcina oraz taras widokowy Pfalz, z którego rozciąga się widok na Ren, panoramę Małej Bazylei oraz odległe wzgórza.

Polecam wybrać się do Szwajcarii na dłużej, wypożyczyć samochód i odkryć, jak piękny jest ten kraj. Musicie odwiedzić dolinę wodospadów – Lauterbrunnen, szczyt Matterhorn, zjawiskowe trasy trekkingowe, w tym słynny Hardergrat Trail oraz znane na całym świecie kurorty (Davos, Zermatt czy Saas Fee).

szwajcaria alpy
Foto: Eva Bocek / Shutterstock
szwajcaria jezioro
Foto: Eva Bocek / Shutterstock
bazylea panorama miasta
Foto: Mber / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Pamiętajcie, że Szwajcaria nie należy do najtańszych krajów. Przed podróżą przeczytajcie wskazówki na naszym forum

  • Aby poruszać się po lokalnych drogach, wystarczy polskie prawo jazdy.

  • Lecąc Wizz Air możecie zabrać ze sobą jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg.

  • Członkostwo w WIZZ Discount Club (WDC) umożliwia korzystanie z atrakcyjnych zniżek na loty Wizz Air i inne usług. Koszt WDC? Od 39,99 EUR (ok. 170 PLN).

  • Zabierzcie ze sobą w podróż wielowalutową kartę Revolut, dzięki której nie stracicie na zbędnych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Porada - przy wynajmie samochodu można udać się do wypożyczalni samochodów znajdujących się po francuskiej stronie ( Lotnisko ma dwie części, szwajcarską i francuską, bo znajduje się na terytorium Francji). Jak znaleźć w wyszukiwarce samochodów taką wypożyczalnię? Trzeba wrzucić jako miejsce Mühlhouse, pod tym miastem we Francji jest znane to lotnisko. Jeśli się wrzuci Bazyleę, na 90 % wyskoczą wypożyczalnie szwajcarskie, które są 2 razy droższe niż francuskie. Jak poznać, że dana wypożyczalnia jest francuska? Po numerze telefonu (+33), bo szwajcarskie mają na początku kierunkowy +41.  
Gregorios2350, 7 lutego 2020, 11:49 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »