Fly4free.pl

Loty do Seattle z Berlina za 1686 PLN

1686 PLN
Foto: canadastock / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zachęcam was do podróż na Północny-Zachód Stanów Zjednoczonych, region ten pełen jest pięknych miejsc wartych odwiedzenia. Do stolicy stanu Waszyngton udacie się w drugiej połowie marca.

Tuż zza naszej zachodniej granicy proponuję wam loty do Seattle w terminie 13-24 marca. Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii British Airways z przesiadkami w Londynie w obie strony (1:30 oraz 2h).

Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możecie tylko bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (torebkę, torbę na laptop lub mały plecak). Sprawdźcie nasze wskazówki jak efektywnie się spakować w małą walizkę. Za ten nadawany do luku będziecie musieli zapłacić 50 EUR (ok. 216 PLN) w jedną stronę.

Ceny wynajmu auta w Seattle na lotnisku zaczynają się od 109 PLN za dobę, za samochodów z kategorii małe. Ja zachęcam was do wypożyczenie SUV-a w cenie 144 PLN za dzień. Większym autem będzie wam wygodniej pokonywać znaczące odległości, a podróżowanie w parę osób będzie komfortowe.

Kalendarz najtańszych lotów z Berlina do Seattle

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »