Fly4free.pl

Egzotycznie: tanie loty do Rwandy z Pragi za 1894 PLN. Wielkanoc, majówka, Boże Ciało i nie tylko

1894 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Onyx9 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zejdź z utartego podróżniczego szlaku i postaw na odkrywanie uroków Afryki. Mam dla ciebie naprawdę atrakcyjną ofertę przelotów do Rwandy. Na eskapadę udasz się w „gorących” terminach obejmujących przeszłoroczne długie weekendy.

Do Afryki wybierzesz się w okresie pomiędzy kwietniem a czerwcem 2023 r. Dostępnych jest wiele dat, także takich obejmujących swym terminem Święta Wielkanocne, długi weekend majowy oraz czerwcowy – popularne Boże Ciało.

Podróż do Rwandy rozpoczniesz i zakończysz na praskim lotnisku im. Václava Havla. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Brussels Airlines z wygodnymi przesiadkami w Brukseli. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możesz bagaże podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: kwiecień – czerwcie 2023 r.
Linia lotnicza: Brussels Airlines
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel od 397 PLN/2 osoby/noc

W Kigali proponuję ci noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Five to Five. Jest on położony naprzeciwko stadionu Amahoro. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację, wentylator, telewizor, czajnik elektryczny oraz lodówkę. Na terenie całego obieku będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1557 PLN/tydzień

Chcesz oddać się prawdziwej eksploracji tego afrykańskiego państwa? W takim razie zaraz po przylocie wypożycz samochód i ruszaj przed siebie.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »