Fly4free.pl

Jeszcze taniej! Australia Zachodnia: loty do Perth z Berlina za 1679 PLN

1679 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: anek.soowannaphoom / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Teraz w jeszcze lepszej cenie! Zarezerwujcie okazyjne bilety i zaplanujcie swoją majową wycieczkę na drugi koniec świata – do Australii! Odwiedźcie najbardziej osamotnione miasto na świecie – Perth, w którym czekają na was długie, piaszczyste plaże i nowoczesne centrum.

W podróż do Perth udacie się z międzynarodowego portu lotniczego Berlin-Brandenburg. Po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki w Singapurze. Wasz wyjazd będzie miał miejsce w terminie 6(7) – 26(27) maja. W obie strony polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczych Scoot Airlines.

Bez dodatkowych kosztów do Australii zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny – sprawdźcie, jak efektywnie spakować się w niewielką walizkę lub plecak.

Termin podróży: 6(7) – 26(27) maja
Linia lotnicza: Scoot Airlines
Bagaż: podręczny

Podróż 1679 PLN/osoba

Berlin – Perth – Berlin >>

Hotel od 292 PLN/2 osoby/noc

4* hotel Metro Perth to obiekt położony w doskonałej lokalizacji. To miejsce cieszy się dobrymi opiniami wśród dotychczasowych gości i oferuje komfortowe, klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatne łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
70-minutowa przesiadka w Changi, jest dość ryzykowna jednak...
seungeun, 5 kwietnia 2022, 22:09 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Nie wiem czy to tylko ja, ale róbuję zrezerwować, dwie pierwsze oferty  z gotogate i opodo i w obu przypadkach cena promocyjna jedynie do momenty płacenia. Po wpisaniu danych karty nstępuje nagła zmiana ceny ( z 4800PLN do ok 9k) Normalne?
pirog.m, 8 kwietnia 2022, 19:12 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »