Fly4free.pl

Super! Loty „pod” bramy parku Yellowstone za 1727 PLN. Podróż z Warszawy

1727 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Zack Frank / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeżeli planowaliście kiedykolwiek zwiedzić jeden z najsłynniejszych Parków Narodowych USA, to lepszej okazji mieć nie będziecie! Skorzystajcie z tej oferty i późnym latem wybierzcie się do miejscowości Bozeman, która jest swego rodzaju bramą do zwiedzania PN Yellowstone – naprawdę warto!

Znakomitą cenę (1727 PLN) za wycieczkę do stanu Montana otrzymacie, decydując się podróż, na dwóch oddzielnych rezerwacjach. Pierwszą jest przelot z warszawskiego lotniska w Modlinie do Dublina i z powrotem. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair.

Drugą jest podróż ze stolicy Irlandii do miejscowości Bozeman. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Aer Lingus oraz Alaska Airlines z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Seattle. Przerwy w podróżny na lotnisku w stolicy Irlandii wynoszą nieco ponad 6 godzin (w każdą ze stron) – tj. przylot z Polski i odlot do USA oraz przylot z USA i odlot do Polski.

Całą wycieczkę bez dodatkowych kosztów odbędziecie z małym bagażem podręcznym. Za możliwość zabrania ze sobą dwóch bagaży podręczny (walizki o wymiarach 55x40x20 cm oraz małego plecaka) będziecie musieli zapłacić dodatkowo 112 PLN (w dwie strony) – dotyczy, to tylko przelotu na trasie Warszawa – Dublin – Warszawa.

Termin podróży: 8 – 20 (21) września
Linie lotnicze: Aer Lingus, Alaska Airlines oraz Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży z Warszawy do Bozeman:
Warszawa (Modlin) – Dublin 8.09
Dublin – Bozeman 8.09
Bozeman – Dublin 20 (21).09
Dublin – Warszawa Modlin 21.09

Hotel 568 PLN/2 osoby/noc

W Bozeman proponuję wam noclegi w bardzo dobrym hotelu Comfort Inn. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w kuchenkę mikrofalową, lodówkę, zestaw do parzenia kawy lub herbaty oraz telewizor LCD. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem oraz suszarką do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 3263 PLN/12 dni

Park Narodowy Yellowstone jest na tyle duży, ze przy jego odkrywaniu niezbędne jest auto. Dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do USA.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »