Fly4free.pl

Bardzo tanie loty do USA. Nowy Jork z Wilna za 989 PLN!

989 PLN
Oferta wyprzedana
Nowy Jork panorama miasta
Foto: spyarm / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z bardzo dobrej ceny na bilety do Wielkiego Jabłka, miasta które nigdy nie śpi. Za loty do USA zapłacicie niecałe 1000 PLN. Warto!

Takie ceny do Stanów Zjednoczonych nie trafiają się często. Do Nowego Jorku polecicie liniami SAS (z przesiadkami w Sztokholmie) na początku kwietnia, ale dostępnych terminów jest dużo więcej. Tu sprawdzicie cały kalendarz lotów.  Pamiętajcie też, że wyloty są z Wilna, ale nie powinien to być dla was problem. Tutaj podpowiadamy jak się tanio dostać do Wilna. Całą podróż odbędziecie bezpłatnie tylko z bagażem podręcznym, a więc spakujcie się umiejętnie.

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (max. 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 25 x 33 x 20 cm.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej SAS.

Fairfield Inn New York leży nowojorskiej Dzielnicy Finansowej, nieopodal ulicy Wall Street, 750 metrów od kościoła Świętej Trójcy i 1,2 km od Strefy Zero. Z lotniska najłatwiej będzie dojechać tu busem Newark Airport Express za 31 USD w dwie strony (ok. 117 PLN). Pokoje tego 3* hotelu wyposażone są w telewizory z dostępem do kanałów kablowych. Każdy ma łazienkę z wanną lub prysznicem. Na terenie całego obiektu można bezpłatnie korzystać z WiFi. W cenę wliczone są śniadania.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »