Fly4free.pl

Super! Bardzo tanie loty do Miami + Karaiby, Kolumbia lub Peru z Europy od 1227 PLN

od 1227 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Anna Jedynak / Shutterstok
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na bardzo tanią wycieczkę za wielką wodę? Skorzystajcie z bardzo dobrych cen biletów do Miami i na Karaiby lub do Peru w formule double open-jaw. Odpocznijcie na Florydzie oraz zobaczcie słynne Machu Picchu, zrelaksujcie się nad Morzem Karaibskim lub odkryjcie cudowną Hawanę.

Poniższe propozycje obejmują loty w formie double open-jaw (różne miejsca wylotu oraz powrotu) zaczynające się z Hiszpanii lub Wielkiej Brytanii, a kończące w Londynie, Rzymie lub Madrycie. Najtańsze bilety zarezerwujecie za nieco ponad 1200 PLN. Nie zwlekajcie jednak z rezerwacjami, ponieważ schodzą one jak ciepłe bułeczki! Dostępnych jest dużo terminów w lutym i marcu przyszłego roku.

W każdej z dostępnych opcji udacie się do Miami, a następnie polecicie do Peru, Panamy, Dominikany, Meksyku lub na Kubę, skąd wrócicie do Europy.

Do Barcelony, Madrytu, Rzymu i Londynu regularnie z Polski latają przewoźnicy niskokosztowi, więc bez problemu dostaniecie się na lotnisku początkowe lub wrócicie do kraju. Przykładowo do stolicy Katalonii możecie dostać się z Krakowa już za 229 PLN. Natomiast z Wielkiej Brytanii wrócicie bez żadnego problemu za 95 PLN.

Za wielką wodę udacie się na pokładzie samolotów linii Air Europa. Po drodze czekają was przesiadki w Madrycie lub loty bezpośrednie (w zależności od wybranej opcji). W najniższej cenie podróżować będziecie z bagażem podręcznym.

Termin podróży: luty-marzec
Linia lotnicza: Air Europa
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel od 443 PLN/noc/2 osoby

W Miami postawcie na 4* hotel Hyde Suites Midtown, który mieści się w centrum miasta. Do waszej dyspozycji zostanie oddany basen zewnętrzny i strefa spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Dominikanie wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu Sol Caribe Suites. To bardzo dobrze oceniany obiekt, w którym znajdziecie basen zewnętrzny i pokoje z prywatnymi łazienkami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 466 PLN/osoba

Będąc w Miami, wybierzcie się na niezapomnianą wycieczkę! Udajcie się do Key West i poznajcie podwodne życie podczas nurkowania.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
  • Aktualnie do USA mogą podróżować tylko osoby w pełni zaszczepione.
  • Pamiętajcie, że przed podróżą do USA musicie zarejestrować się w programie ESTA. Zrobicie to on-line i będzie was to kosztować 21 USD.
  • Potrzebujecie wsparcia przy planowaniu podróży po Jukatanie? Zajrzyjcie na nasze forum, gdzie nasi użytkownicy doradzają, co warto zobaczyć w Meksyku.
  • Podróżni udający się do Peru nie muszą okazać negatywnego wyniku testu na COVID-19, jeżeli są zaszczepieni przeciwko COVID-19 pełnym cyklem szczepień. Więcej informacji znajdziecie tutaj.
  • Osoby w pełni zaszczepione do Panamy mogą podróżować bez żadnych ograniczeń. Osoby niezaszczepione będą musiały okazać negatywny wynik testu (antygenowego lub PCR) wykonanego nie później 72h przed podróżą.
  • Sporo przydanych informacji oraz wskazówek dotyczących podróżowaniu po Kubie znajdziecie w tym temacie na forum.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Sprawdźcie listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
  • Niech wasze wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdźcie szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Rozumiem że z Miami do miejsca docelowego plyniemy tratwa ?
John Ingelwood, 4 września 2022, 0:13 | odpowiedz
W artykule przedstawione są propozycje lotów z Miami.
Szymon Kuś, 4 września 2022, 8:59 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »