Fly4free.pl

Loty do Las Vegas z Warszawy za 1848 PLN. Wiele terminów!

1848 PLN
Page Arizona
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Checubus / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Vegas, kraina amerykańskiej rozpusty, a zarazem brama do pięknych parków narodowych i malowniczych widoków.

Na zachodnie wybrzeże, do stanu Nevada, polecicie z Warszawy. Wybierać możecie spośród wielu terminów pomiędzy październikiem a majem. W proponowanej przeze mnie cenie do Las Vegas udać się możecie m.in. na długi weekend listopadowy, majowy oraz w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanoc.

Ja proponuję wam 9-dniową wycieczkę począwszy od 15.10. Lecąc do USA czeka was przesiadka na lotnisku w Amsterdamie, natomiast przy powrocie zmienić samolot będziecie musieli na lotnisku w Dallas oraz Paryżu. W najniższej cenie podróżować będziecie tylko z bagażem podręcznym oraz z jednym przedmiotem osobistym (torebka/plecak szkolny).

Stratosphere Casino Hotel & Tower to 3-gwiazdkowy hotel z darmowym parkingiem, kasynem, basenem na dachu oraz wieżą widokową. Znajduje się on pomiędzy słynnym Stipem w Vegas, a ulicą Fremont. Za 8 USD dziennie, macie możliwość kursowania autobusem miejskim pomiędzy ww. miejscami.

Zachęcam was do wypożyczenia samochodu po przylocie do Las Vegas. Ceny wynajmu zaczynają się już od 150 PLN/doba. Przykładowe atrakcje i plan zwiedzania znajdziecie tutaj lub tutaj.

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »