Fly4free.pl

PLL LOT do Los Angeles z Warszawy za 2147 PLN. Auto na 11 dni + 630 PLN

2777 PLN
Los Angeles plaża
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Allard One / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Większość podróżników swoją amerykańską przygodę rozpoczyna na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Skorzystajcie z okazji i udajcie się na roadtrip po USA.

Wybierając się do Kalifornii poza sezonem, możecie liczyć na słoneczną pogodę z temperaturami rzędu 18-25 stopni Celsjusza oraz na niższe ceny zakwaterowania. Do Los Angeles polecicie bezpośrednio z Warszawy Boeingiem 787 Dremaliner od PLL LOT.

Bilety w cenie 2147 PLN kupicie na podróże pomiędzy listopadem a marcem. Ja proponuję wam 11-dniową wycieczkę począwszy od 8 listopada. Do USA zabrać ze sobą możecie bagaż podręczny oraz nadawany do luku.

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

Po przylocie do Los Angeles zachęcam was do wypożyczenia samochodu z kategorii SUV. Z własnego doświadczenia wiem, że takim autem wygodnie się przemieszcza między miastami, a i komfort jazdy jest bardzo dobry. Za 24-godzinne wypożyczenie będziecie musieli zapłacić 115 PLN (1260 PLN/11 dni).

Będąc w Los Angeles obowiązkiem jest zobaczenie słynnej Alei Gwiazd, wzgórza Hollywood, dzielnicy Beverly Hills oraz mola w Santa Monica, gdzie kończy się Route 66. Na całodniową wycieczkę możecie wybrać się Universal Studio lub Warner Bros. W odległości 271 mil od Miasta Aniołów znajduje się miasto rozpusty – Las Vegas. Wieczorem warto udać się na pokaz tańczących fontann przy hotelu Bellagio oraz spróbować szczęścia w jednym z kasyn. W dzień natomiast, udajcie się na zwiedzanie pobliskiego Red Rock Canyon National Conservation Area oraz Zapory Hoovera.

Las Vegas
Foto: canadastock / Shutterstock

279 mil od Las Vegas znajduje się słynny Wielki Kanion, a dokładniej jego południowa część z wieloma punktami widokowymi (Yavapai Point, Grandview Point, Moran Point, Desert View Watchtower czy Navajo Point). Będziecie zachwyceni po wizycie w tym rejonie kanionu. Po kolejnych 110 milach z Navajo Point dojedziecie do najsłynniejszego miejsca w całej Arizonie, a mianowicie Horseshoe Bend. Podróż możecie kontynuować przez północną część kanionu oraz przez parki Bryce oraz Zione, aż do Vegas. Tylko do was zależy co chcecie zobaczyć na trasie. Pamiętajcie tylko, żeby zdążyć wrócić do Los Angeles na samolot do domu.

Foto: beboy / Shutterstock

W każdym z miast znajdziecie wile obiektów noclegowych od moteli po 5-gwiazdkowe hotel. Ceny zakwaterowania w Los Angeles (8-11 listopada) zaczynają się od 197 PLN/pokój. Za pobyt (11-12 listopada) w Las Vegas zapłacicie już od 73 PLN za pokój. Natomiast ceny zakwaterowania (12-14 listopada) w miejscowości Page w Arizonie zaczynają się od 118 PLN/pokój.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »