Fly4free.pl

Loty do Kuala Lumpur z Berlina za 1506 PLN

1506 PLN
Kuala Lumpur chińska świątynia
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nokuro / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Szukając ofert z tanimi lotami, natrafiłem na bilety w atrakcyjnej cenie do stolicy Malezji. Za podróż w dwie strony zapłacicie nieco ponad 1500 złotych. Do Azji Południowo-wschodniej wybierzecie się w maju.

Stolica Malezji jest na tyle zróżnicowanym miastem, że nie będziecie mieli problemu z zagospodarowaniem czasu na jego zwiedzanie. Jeżeli chcielibyście zobaczyć coś więcej niż tylko Kuala Lumpur, to za 107 PLN możecie wybrać się na wyspę Langkawi, a za 238 PLN do Singapuru. Inne kierunki i ceny sprawdzicie na stronach linii lotniczych: Air Asia, Jetstar czy Scoot Airlines.

Oferty z wylotem ze stolicy Niemiec na pewno docenią mieszkańcy województw: lubuskiego, wielkopolskiego i zachodnio-pomorskiego. Pozostałym podpowiadamy jak tanio dostać się do Berlina.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 54 x 38 x 23 cm (max. 7 kg).
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Scoot.

Z dostępnych opcji zakwaterowania wybrałem dla was ofertę pobyt w Swiss-Garden Hotel Kuala Lumpur. Ten 4* kompleks posiada na wyposażeniu salę fitness oraz odkryty basen. Wszystkie apartamenty posiadają część wypoczynkową z rozkładaną sofą, jadalnię, aneks kuchenny oraz łazienkę z prysznicem. Ponadto wyposażone zostały one w klimatyzację, sejf oraz telewizor LCD.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »