Fly4free.pl

Loty do Kolumbii z Berlina od 1964 PLN

1964 PLN
Cocora Valley
Foto: Exequiel Schvartz / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Wyszukałem dla Was loty w dobrej cenie do Ameryki Południowej. Kolumbia jest bardzo różnorodna. Spotkacie tutaj szczyty Andów, Dżunglę Amazońską, czy wybrzeże Morza Karaibskiego.

Niezbyt często mogę Was informować o biletach do Kolumbii. W podróż udacie się we wrześniu i październiku ze stolicy naszych zachodnich sąsiadów. Tutaj podpowiadamy jak się tam tanio dostać. Polecicie na pokładach linii Air France i Copa z krótkimi przesiadkami (2-3h) w Paryżu i Panamie. Po kraju możecie tanio przemieszczać się liniami Air Colombia i LATAM, polecicie do Medellin, Cartageny lub Santa Marty już od 183 PLN.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 35 x 25 cm (max. 12 kg).

W mieście Cali możecie zatrzymać się w San Fernando Real, który oferuje śniadania wliczone w cenę. Będąc w Barranquilli wyszukałem dla Was noclegi w Park Inn by Radisson Diamond, który posiada bardzo dobre opinie. W stolicy Kolumbii proponuję Wam zakwaterowanie w hotelu Von Astorian, który posiada pokoje wyposażone w telewizor LCD, łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, a niektóre oferują widoki na miasto.

Kalendarz najtańszych lotów

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »