Fly4free.pl

Tanie loty do Kolonii z Katowic od 78 PLN. Dużo terminów!

78 PLN
kolonia rynek
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: trabantos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Kolonia to idealne miasto na weekendowy city break. W metropolii znajdziecie mnóstwo zabytków (w tym znaną Kölner Dom) oraz nowoczesne wieżowce i modne butiki. Jesteście fanami słodyczy? Koniecznie zajrzyjcie do Muzeum Czekolady!

Do Niemiec polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air z lotniska w Pyrzowiach. Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny, a najtaniej bilety kupią posiadacze Wizz Discount Club. Przed podróżą warto przeczytać przygotowany przez naszych redaktorów poradnik, jak się spakować.

Krótki, weekendowy city break w Kolonii? Dłuższy pobyt i zwiedzanie całej Nadrenii-Północnej Westfalii? A może wakacyjna wycieczka last minute? Dostępnych jest dużo terminów podróży od sierpnia do marca przyszłego roku – na pewno znajdziecie odpowiedni dla siebie!

Termin podróży: sierpień 2020 – marzec 2021
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Wycieczka do Kolonii

Najsłynniejszym zabytkiem w Kolonii jest katedra Kölner Dom, w której znajdziecie zbiory sztuki średniowiecznej. Polecam odwiedzić także Fischmarkt, czyli dawny targ rybny, Muzeum Czekolady, Muzeum Ludwig – to raj dla miłośników pop-artu i sztuki współczesnej oraz intrygujące Muzeum Rautenstrauch-Joest.

Jesteście wielbicielami kawy? Zapraszam do Dzielnicy Belgijskiej. A może chcecie zrobić szybkie zakupy? Koniecznie zajrzyjcie na słynną Schildergass – to główny deptak w mieście, na którym mieści się największy dom towarowy w Kolonii, czyli Galerii Kaufhof.

Cały czas trwają wakacje! Również w Kolonii znajdziecie miejsca, gdzie można wypocząć. Zrelaksujcie się nad brzegiem Renu, a wieczorem usiądźcie w pływającym ogródku piwnym i przetestujcie słynne jasne piwo górnej fermentacji, zwanego Kölsch.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Przeczytajcie artykuł: Weekend w Kolonii. Zabytki, zakupy i słynna woda kolońska >>

miasto kolonia
Foto: Jens Korte / KölnTourismus GmbH
kolonia
Foto: Dennis Korb
kolonia plaza
Foto: KölnKongress GmbH
Przydatne informacje
  • W tym artykule znajdziecie wszystkie informacje o Kolonii.

  • W Wizz Air możecie zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg.

  • Członkostwo w WIZZ Discount Club (WDC) umożliwia korzystanie ze zniżek od regularnych cen lotów Wizz Air i innych usług. Jego roczny koszt wynosi od 30 EUR.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »