Fly4free.pl

Zobaczcie Zonę na własne oczy! Loty do Kijowa z Gdańska za 63 PLN + wycieczka do Czarnobyla za 388 PLN

63 PLN
czarnobyl diabelski młyn
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Konoplytska : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To będzie niezapomniany wyjazd. Polećcie do stolicy Ukrainy, zobaczcie przepiękne miasto i odwiedźcie elektrownię, która zapisała czarną kartę w historii Europy. Gotowi na wyjątkową przygodę?

Wylot zaplanowany jest na 11 marca z lotniska w Gdańsku. Do Polski wrócicie 14 marca. Na miejscu wybierzecie się na wycieczkę do Czarnobyla. Loty odbywać się będą na pokładach samolotów linii lotniczych Wizz Air.

Pamiętajcie, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny. Jeśli macie problemy ze spakowaniem się, przeczytajcie nasz poradnik, a poradzicie sobie z łatwością!

Termin podróży: marzec
Wylot z: Gdańska
Linia lotnicza: Wizz Air, bez WDC
Bagaż: podręczny

Podróż 125 PLN/2 osoby

Gdańsk – Kijów – Gdańsk >>

Hotel 266 PLN/noc/2 osoby

W Kijowie polecam wam noclegi w 4* hotelu Ukraine, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Do większości atrakcji dostaniecie się w kilkanaście minut pieszo. Pokoje mają prywatne łazienki i wygodne łóżka. W cenę wliczono pyszne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wyjazd?

W Kijowie z pewnością zobaczycie ogromny Pomnik Matki Ojczyzny, który ma ponad 60 metrów wysokości. W stolicy znajdziecie również najświętsze miejsce kultu na Ukrainie, które jest siedzibą kościoła prawosławnego, czyli Ławrę Peczerską. Warto wybrać się na Majdan Niezależności.

Ponadto w mieście polecam odwiedzić popularne zabytki: Złotą Bramę, Sobór Mądrości Bożej i Monaster św. Michała Archanioła. Musicie też wybrać się na wycieczkę do Czarnobyla. Polecam usługi firmy Tourkiev, która oferuje zwiedzanie z przewodnikiem w języku angielskim.

Wyjazd do Zony rozpoczyna w pobliżu Hotelu KOZATSKIY na Majdanie. Na miejscu odwiedzicie kościół św. Ilya, pomnik „Tym, którzy ocalili świat”, niedokończone reaktory nr 5, nr 6 i wieże chłodnicze. Będziecie mogli też podziwiać sarkofag reaktora nr 4. Poza tym zjecie obiad na czarnobylskiej stołówce.

Prypeci czeka na was zwiedzanie ulicy Lenina, głównego placu, pałacu kultury, hotelu Polesie, supermarketu, słynnego diabelskiego młyna, stadionu, szkoły, basenu i szpitala. Program wycieczki obejmuje również wizytę w Duga 3, która nazywana jest Drugim Czarnobylem.

Panorama Kijowa
Foto: Vlada Zhi / Shutterstock.com
Kijów
Foto: Pikoso.kz / Shutterstock
wesołe miasteczko prypeć
Foto: Cristian Lipovan : Shutterstock
Przydatne informacje
  • Wybierając się na Ukrainę, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem pełnego zaszczepienia lub okazania negatywnego wyniku antygenowego testu.
  • Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia na Ukrainie, spowodowane pandemią koronawirusa, możecie śledzić pod tym linkiem.
  • Wycieczkę do Czarnobyla zorganizujecie z biurem podróży Tourkiev.
  • Macie problem ze spakowaniem się? Z naszym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »