Fly4free.pl

Loty do Ghany w sezonie z Berlina za 1533 PLN

1533 PLN
kakuma national park
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Linda Hughes Photography / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wyszukałem dla Was bilety w dobrej cenie do Afryki. Ghana jest krajem stosunkowo bezpiecznym dla turystów i wciąż nieodkrytym zakątkiem tego kontynentu.

Do Afryki polecicie liniami TAP Portugal z krótkimi (ok. 1h) przesiadkami w Lizbonie i Lome. Przeczytajcie jak tanio dostać się do Berlina oraz jak się spakować w bagaż podręczny. Te rzeczy nie powinny stanowić problemu. Dostępnych jest dużo terminów podróży: od grudnia do lutego. W Ghanie trwa wtedy pora sucha. Na miejscu możecie wypocząć na Bojo Beach lub zwiedzić Park Narodowy Kakum, wszystkie atrakcje zobaczycie tutaj.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 15 cm.

Pierwsze dni w Ghanie proponuję Wam spędzić w okolicach Akry w hotelu Sikaso Beach Hotel, który blisko plaży i oferuje restaurację, ogród, taras oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Pokoje wyposażone są w telewizor i klimatyzację oraz prywatną łazienkę z prysznicem i toaletą.

Kalendarz najtańszych lotów z Berlina do Ghany

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »