Fly4free.pl

First minute: loty do Gambii z Pragi za 1429 PLN. Wielkanoc, majówka i nie tylko

1429 PLN
gambia
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Vytenis84 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie spędzać święta poza domem? Macie ochotę udać się w daleką podróż, w terminie obejmującym długi weekend majowy? Dobrze się składa, gdyż mam dla was propozycję przelotów do Gambii, która nie została jeszcze skażona masową turystyką.

Do Afryki wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy marcem a majem. Dostępnych jest wiele dat, także takich obejmujących swym terminem Święta Wielkanocne oraz długi weekend majowy (popularna majówkę).

Podróż do Gambii rozpoczniecie i zakończycie na praskim lotnisku im. Václava Havla. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Brussels Airlines z wygodnymi przesiadkami w Brukseli. Bez dodatkowych kosztów do Bandżulu udacie się z bagażem podręcznym oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: marzec – maj 2023 r.
Linia lotnicza: Brussels Airlines
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel od 147 PLN/2 osoby/noc

W Bandżulu proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Tropic Gardens, który znajduje się nieopodal wybrzeża. Na terenie obiektu jest odkryty basen oraz taras słoneczny z leżakami. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Niewiele więcej przyjdzie wam zapłacić za pobyt z codziennymi śniadaniami w obiekcie Feel Free Lodge, który znajduje się na terenie Niumi National Park, tuż przy plaży Kayira.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Atrakcje od 281 PLN/osoba

Czas na odrobinę emocji! Wybierzcie się na całodniowe safari w południowej Gambii z lunchem w wiosce Sanyang! Poznacie lokalną kulturę i zobaczycie, jak wygląda życie lokalnych mieszkańców.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
  • Osoby niezaszczepione muszą okazać ważny test PCR wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem do Gambii. Zaszczepieni turyści są zwolnieni z tego obowiązku.
  • Więcej na temat aktualnej sytuacji w Gambii przeczytacie tutaj.
  • W Gambii spotkacie tzw. wtyczki typu G, czyli takie jak w Wielkiej Brytanii.
  • Gambia to była kolonia brytyjska. Nie będzie problemu z porozumiewaniem się w języku angielskim.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Sprawdźcie listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
  • Niech wasze wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdźcie szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »