Fly4free.pl

Tanie loty na długi weekend do Finlandii z Gdańska za 78 PLN

78 PLN
Foto: Igor Grochev / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się na długi weekend listopadowy do Turku. A co najważniejsze, by kupić bilety w najniższej cenie wcale nie potrzebujecie WDC.

Do Finlandii polecicie w dniach 8-11 listopada. Za bilety zapłacicie jedynie 78 PLN. W cenę wliczony jest tylko mały bagaż podręczny. Dzięki naszym poradom nie powinno to stanowić problemu. Jeśli nie chcecie spędzić całego wyjazdu w Turku możecie skorzystać z tanich przejazdów OnniBus i pojechać np. do Helsinek już od 1 EUR!

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

W Turku proponuję wam zakwaterowanie w pensjonacie Inn 22, który leży zaledwie 10 minut spacerem od dworca kolejowego. W pokoju znajdziecie prywatną łazienkę, bezpłatne WiFi oraz wspólną kuchnię.

Wypożyczonym samochodem możecie zobaczyć więcej niż samo miasto.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky, będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Ludzie! Trochę kreatywności, bo śmiech budzą te Wasze wrzutki.......
nelson 1974, 1 października 2019, 18:10 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »