Fly4free.pl

Tanie bilety w Ryanair! Loty do europejskich miast poniżej 80 PLN! Dostępne Włochy, Austria i Niemcy

od 49 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: GoneWithTheWind
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kto nie lubi taniego podróżowania, niech pierwszy rzuci kamieniem! Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia bardzo tanich biletów do kilku europejskich miast. Możecie wybrać się zarówno na szybki city break, jak i na odpoczynek i plażowanie!

Wszystkie poniższe propozycje to bezpośrednie loty realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Możecie wybrać się do Włoch, Niemiec lub Austrii. Najtańsze podróże zarezerwujecie już za 49 PLN, pamiętajcie jednak, że będziecie podróżowali z bagażem podręcznym – przed wyjazdem zachęcam was do lektury przygotowanego przez nas poradnika dotyczącego pakowania się.

Termin podróży: maj – czerwiec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 399 PLN/noc/2 osoby

W Wiedniu wybrałem dla was zakwaterowanie w 4* hotelu Leonardo. To świetnie oceniany obiekt, który będzie doskonałą bazą wypadową do zwiedzania stolicy Austrii.

Natomiast w Bergamo wybierzcie 4* hotel NH Orio al Serio. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Ponadto do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-Fi.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »