Fly4free.pl

Tanie loty do dalekiej Azji: bilety do Seulu z Warszawy za 1940 PLN, bezpośrednio PLL LOT od 2584 PLN

1940 PLN
Seul turysta
Foto: Olesya Kuznetsova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Postawcie na urlop w Azji! Skorzystajcie z atrakcyjnej ceny lotów do stolicy Korei Południowej i wybierzcie się na eksplorację niezwykłego miasta, jakim bez wątpienia jest Seul! Wspaniałe pałace, historyczne miejsca, niepowtarzalna lokalna kuchnia oraz zakupy na miejskim targowisku – to czeka na was na miejscu.

Do Azji wybrać się będziecie mogli od października do grudnia — dostępnych jest sporo terminów, a część z nich znajdziecie wypisanych poniżej w tekście. Podróż do Seulu rozpoczniecie i zakończycie w warszawskim porcie lotniczym im. Chopina.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Finnair z wygodnymi przesiadkami na helsińskim lotnisku. Bez dodatkowych kosztów do Korei Południowej zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę). Jeśli wolicie podróż bez przesiadek, możecie skorzystać z bezpośrednich połączeń PLL LOT.

Termin podróży: październik – grudzień
Linia lotnicza: Finnair lub PLL LOT
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel 293 PLN/2 osoby/noc

W Seulu proponuję wam noclegi w 4* hotelu Four Points by Sheraton Josun Seoul Station, który znajduje się w sąsiedztwie parku Namsan Mountain. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W łazience jest wanna z prysznicem i suszarka do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »