Fly4free.pl

Loty do Chile z Berlina za 1946 PLN

1946 PLN
Santiago de chile
Foto: Marianna Ianovska / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wyszukałem dla Was loty do Ameryki Południowej! Jest to jeden z najpiękniejszych krajów tego kontynentu. Wybierzcie się tam na dłużej i poznajcie go całego.

Ceny poniżej dwóch tysięcy złotych nie trafiają się często. W podróż udacie się liniami KLM z przesiadkami w Holandii, Brazylii i Argentynie. Chile to najdłuższe państwo na świecie. Musicie pamiętać o dużych odległościach między atrakcjami. Proponuję Wam wybrać się tam na dłużej i zobaczyć cały kraj: lodowce, pustynie, góry i morze. Jeśli wiecie jak się spakować to lot z bagażem podręcznym nie będzie stanowił problemu. Tutaj podpowiadamy jak się tanio dostać do Berlina.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 35 x 25 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 15 cm.

Pierwsze dni proponuję Wam spędzić w stolicy kraju, w hotelu Panamericano, który znajduje się w centrum miasta. Oferuje on zakwaterowanie w pokojach z minibarem oraz telewizorem z dostępem do kanałów kablowych. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Kalendarz najtańszych lotów

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Lot KLM a wklejka o bagażu od Ryanaira.....
DXmaniac, 3 maja 2019, 22:04 | odpowiedz
Dziękuje za zwrócenie uwagi. Juz poprawione. 
DXmaniac Lot KLM a wklejka o bagażu od Ryanaira.....
Kamil Walinowicz, 3 maja 2019, 22:06 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »