Fly4free.pl

Wiosenne loty do Barcelony z Wrocławia za 238 PLN. Dużo terminów

238 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: eldar nurkovic / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Sagrada Família, Park Güell, Casa Batlló i Casa Milà. Zapewne słyszałeś o tych architektonicznych dziełach Antonio Gaudiego i wiesz, gdzie się one znajdują? Chcesz zobaczyć je na własne oczy? Skorzystaj z oferty przelotów w atrakcyjnej cenie i udaj się do Barcelony.

Na wycieczkę wybierzesz się z wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika w okresie pomiędzy marcem a majem. Dostępne terminy znajdziesz wypisane poniżej w tekście. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Niezależnie od wybranej opcji, bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą 345 PLN (w obie strony).

Termin podróży: marzec – maj
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z Wizz Discount Club
Bagaż: podręczny

Hotel od 413 PLN/2 osoby/noc

W Barcelonie proponuję ci noclegi w hotelu Amrey Sant Pau, który od kościoła Sagrada Família oddalony jest o 5 minut spokojnego spaceru. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. 

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast nieopodal Parku Güell rekomenduję ci noclegi w 4* hotelu Ronda Lesseps. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W stolicy Katalonii możesz także rozważyć pobyt w 4* hotelu Derby, który znajduje się w odległości 300 metrów od centrum handlowego L’Illa Diagonal. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 190 PLN/osoba

Nie trać czasu na stanie w kolejkach. Przed wyjazdem zachęcam cię do nabycia biletu wstępu – na przykład do Casa Milà.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »