Fly4free.pl

Wycieczka do USA: Los Angeles + Hawaje w jednej podróży z Berlina za 3051 PLN

3051 PLN
Honolulu
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: SvetlanaSF / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na niesamowitą podróż, w trakcie której będziecie mieli okazję wypocząć na szerokich kalifornijskich plażach oraz przepięknych zatokach wyspy O'ahu? Czy możliwość zwiedzenia Los Angeles oraz hawajskiej wyspy nie brzmi kusząco?

Na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych polecicie z lotniska w Berlinie. Na początku bezpośrednim połączeniem udacie się do Los Angeles. Następnie w dniach 25 września – 5 października wybierzecie się na Hawaje. Powrót do Europy zaplanowano na 8 października. Podróżować będziecie na pokładzie samolotów linii lotniczych Norse i Hawaiian Airlines.

Termin podróży: 23 września – 8 października
Linie lotnicze: Norse i Hawaiian Airlines
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Plan podróży:
Berlin – Los Angeles 23 września
Los Angeles – Honolulu 25 września
Honolulu – Los Angeles 5 października

Los Angeles – Berlin 8 października

Hotel od 730 PLN/2 osoby/noc

W Los Angeles proponuję wam noclegi w 3* hotelu The Belemar Manhattan Beach. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na wyspie O’ahu proponuję wam noclegi w 4* hotelu Waikiki Beachcomber by Outrigger, który znajduje się w odległości kilku minut spokojnego spaceru od plaży Waikiki. Na miejscu skorzystacie z basenu i siłowni.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »