Fly4free.pl

Londyn od piątku do poniedziałku za 75 PLN! Zestawienie lotów z 5 polskich miast

75 PLN
londyn picadliy circus
Foto: Georgethefourth / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Po pamiątkowe zdjęcie z Big Benem, aby zobaczyć zmianę warty pod Pałacem Buckingham, żeby w końcu spróbować fish and chips lub aby postawić jednocześnie nogi na półkuli zachodniej i wschodniej. Powodów podróży do Londynu jest tak wiele, jak odwiedzających – a jaki jest wasz?

Na wycieczkę do stolicy Anglii udacie się w marcu, w dogodnym terminie obejmującym weekend (piątek-poniedziałek) – dostępne terminy znajdziecie wypisane poniżej. Do Londynu wybrać się będziecie mogli z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy, katowickiego lotniska w Pyrzowicach, krakowskiego lotniska w Balicach, portu lotniczego Poznań-Ławica oraz z warszawskiego lotniska w Modlinie.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Sprawdźcie, jak efektywnie spakować się w niewielką walizkę lub plecak.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel 378 PLN/2 osoby/noc

W stolicy Anglii proponuję wam zakwaterowanie w 3* hotelu Queens Bayswater. Znajduje się on w sąsiedztwie Pałacu Kensington. Wszystkie pokoje są wyposażone w ogrzewanie, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »