Na wakacje do Chorwacji (Istria). Loty do Puli z Poznania + zakwaterowanie na tydzień. Całość za 979 PLN!
Chorwacja to bardzo uniwersalny kierunek urlopowy. Miłośnicy plażowania, fani górskich wycieczek, zapaleni znawcy historii i architektury – wybierając się na wakacje do Puli możecie być pewni, że atrakcji nie zabraknie. Bogate życie nocne, pyszna kuchnia, piękna przyroda Istrii (Park Narodowy Brijuni) oraz niemal gwarantowana pogoda (w przeciwieństwie do lata nad Bałtykiem) – to wystarczające argumenty aby zarezerwować letni urlop na Bałkanach!
Do Puli polecicie z lotniska w Poznaniu, na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair – to nowe połączenie oferowane przez irlandzkiego przewoźnika. Na urlop wybierzecie się w dniach 9-16 lipca. Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przed wyjazdem koniecznie przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować.
W Chorwacji zatrzymacie się w pensjonacie App and Rooms Ana Pomer, który położony jest w miejscowości Pomer (9 kilometrów od lotniska i 6 kilometrów od centrum Puli). W odległości 800 metrów od miejsca zakwaterowania znajduje się miejscowa plaża.
Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W Ryanair macie możliwość darmowej zmiany terminu podróży, trasy (na dowolną z siatki przewoźnika) lub po prosto możecie ubiegać się o zwrot pieniędzy. Więcej na ten temat dowiecie się, klikając tutaj.
Termin podróży: wakacje
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat
Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie 978,50 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel1355 PLN/2 osoby/7 nocy
Na Półwyspie Istria rekomenduję zatrzymać się w App and Rooms Ana Pomer. We wszystkich pokojach znajduje się część wypoczynkowa, prywatna łazienka oraz balkon z widokiem na morze. Pensjonat oferuje także bezpłatny dostęp do WiFi oraz parking.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluCo zobaczyć w Chorwacji?
Lipiec to szczyt sezonu urlopowego w Chorwacji. Wtedy właśnie czeka was najlepsza pogoda, wszystkie bary, restauracje i atrakcje będą otwarte. Jest jednak mała niedogodność – musicie liczyć się z tym, że to także okres kiedy na Bałkany wybiera się wielu turystów.
Choć część swojego czasu poświęćcie na zwiedzanie Puli. Miasto jest stolicą regionu Istria. Zwiedzanie najlepiej rozpocząć od najpopularniejszego obiektu w mieście, czyli amfiteatru. W dalszej części wycieczki zaplanujcie wizytę w Katedrze Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz Świątyni Augusta. Jeśli dopadnie was zmęczenie, to zrelaksujcie się w jednej z lokalnych kawiarni, które serwują doskonałe espresso. W Puli znajdziecie także Złotą Bramę. Wąskie i klimatyczne uliczki miasta będą idealne na spontaniczne zwiedzanie bez planu.
Chorwacja to jednak przede wszystkim malownicza linia brzegowa i atrakcje na wybrzeżu. Wybierzcie się na jedną z okolicznych plaż: Ambrela, Bironi, Saccorgiana lub Hawaii Beach – znajdziecie tam doskonałe warunki do uprawiania wszelkiego rodzaju aktywności w wodzie: pływania, snorkelingu czy parasailingu.
Costa Dorada od 2779 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Costa Brava od 1989 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Zarzis od 1699 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)


Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?