Fly4free.pl

Lato w Tunezji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1988 PLN (wyloty z 3 miast)

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: r.pl
od
1988 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
08.09.2022 - 15.09.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Oferta dla spontanicznych podróżnych! Jeżeli nie chcecie przejmować się zapowiadaną zmianą pogody i końcem letniej aury – skorzystajcie z okazyjnej ceny wczasów z all inclusive i ruszajcie na słoneczne wybrzeże Tunezji!

Do Afryki udacie się w terminie 8 – 15 września. Czeka was bezpośredni lot do Enfidhy, a jako miejsce początkowe możecie wybierać spośród Katowic, Poznania oraz Warszawy. W cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Urlop spędzicie w 4* hotelu Vincci Rosa Beach. Jego najważniejsze atuty to lokalizacja tuż przy plaży, odkryty basen położony pośród ogrodu palmowego, nowocześnie urządzone pokoje oraz zróżnicowana oferta wyżywienia z all inclusive.

Termin podróży: wrzesień
Wylot z: Katowic, Poznania lub Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl

Atrakcje od 295 PLN

Lubicie także nieco pozwiedzać? Odwiedźcie Święte Miasto Kairouan i Al-Dżaam w czasie zorganizowanej wycieczki z przewodnikiem.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »