Fly4free.pl

Lato w Hiszpanii: tydzień na Costa de Almeria w 4* hotelu z wyżywieniem za 3159 PLN. Z Warszawy

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Raphael Nogueira / Unsplash.com
od
3159 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
12.09.2022 - 19.09.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się latem na południe Półwyspu Iberyjskiego, gdzie będziecie mieli okazję cieszyć się z beztroskiego wypoczynku w promieniach słonecznych. Niewielu turystów, wysokie temperatury oraz znakomite warunku zakaterwoania – tego możecie być pewni!

Na odpoczynek udacie się w terminie 12-19 września z warszawskiego lotniska im. Chopina. Do Hiszpanii podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów czarterowej linii Enter Air z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawany do luku) oraz podręcznym.

Na hiszpańskim wybrzeżu zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Playalinda, który od plaży oddalony jest o jedyne 100 metrów. Na jego terenie znajduje się sporych rozmiarów odkryty basen, basen dla najmłodszych, liczne zjeżdżalnie oraz taras z leżakami. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone zostały w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

W cenie pakietu wliczone są m.in. czarterowe loty, zakwaterowanie w 4* hotelu z dwoma posiłkami (śniadania i obiadokolacje), przejazd na trasie lotnisko – hotel – lotnisko oraz opieka rezydenta.

Termin podróży: lato
Wylot z: Warszawy
Biuro podróży: Rainbow
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »