Fly4free.pl

Lato w Grecji: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Krecie od 2233 PLN. Wyloty z 5 miast

Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: alexandros-petrakis / Shutterstock
od
2233 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
04.09.2022 - 11.09.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nadal poszukujecie pomysłu na urlop w sezonie? W takim razie udajcie się na największą wyspę w Grecji, gdzie spędzicie tydzień w świetnym 4* hotelu z formułą all inclusive.

Na Kretę wybierzecie się w terminie 4 – 11 września. Czeka was bezpośredni lot z 5 miast do Heraklionu, z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku).

Wczasy spędzicie w 4* hotelu Ocean Heights View, który zlokalizowany został w miejscowości Hersonissos, w pobliżu pięknej plaże. Na miejscu skorzystacie z kompleksu basenów zewnętrznych oraz bogatego zaplecza sportowego. Co więcej, do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z balkonem i prywatną łazienką. Wszystkiego dopełni komfortowa formuła all inclusive.

Termin podróży: lato
Wylot z: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Gdańska lub Poznania
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: Tui.pl

Atrakcje 729 PLN/osoba

Chcielibyście zobaczyć inną wyspę? W takim razie wybierzcie się na słynny Santoryn! Czeka was rejs szybkim katamaranem i zwiedzanie miejscowości Oia oraz Fira!

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »