Fly4free.pl

Lato w Grecji: tygodniowe all inclusive na Lesbos za 2185 PLN (wylot z Katowic)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Anna Jedynak / Shutterstock
od
2185 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
14.09.2022 - 21.09.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie udało wam się jeszcze w tym sezonie wybrać na wczasy? Zatem nie ma na co czekać! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierzcie się do Hellady, a konkretniej – na mniej znaną wyspę Lesbos.

Na urlop do Grecji udacie się w terminie 14 – 21 września. Czeka was bezpośredni lot z Katowic na wyspę Lesbos, a w cenę wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Zatrzymacie się w 3* hotelu Clara. Obiekt oferuje wspaniałe widoki na morze – położony jest na wzgórzu w okolicy wielu atrakcji. Dla gości przygotowano m.in. klimatyzowane pokoje, ciekawe animacje oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: wrzesień
Wylot z: Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Ilość osób: 2

Foto: r.pl

Atrakcje 116 PLN/osoba

Chcielibyście zobaczyć więcej w czasie urlopu? Zarezerwujcie dla siebie całodniowy rejs statkiem wzdłuż północnych wybrzeży wyspy!

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »