Fly4free.pl

Lato w Egipcie: tydzień w znakomitym 5* hotelu z all inclusive za 1899 PLN. Wylot z Warszawy

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: itaka.pl
od
1899 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
07.09.2022 - 15.09.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Potrzebujecie beztroskiego relaksu w miejscu, w którym o pogodę możecie być spokojni? Nie macie problemu ze spakowaniem się na ostatnią chwilę? W takim razie skorzystajcie z oferty biura podróży Itaka i wybierzcie się do Egiptu, gdzie spędzicie letni tydzień w 5* hotelu z formułą all inclusive.

Na wczasy udacie się latem, w terminie 7 – 15 września. Nad Morze Czerwone polecicie z Warszawy bezpośrednim lotem, korzystając z usług linii lotniczych Smartwings. Będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż rejestrowany.

Bardzo dobrze oceniany 5* hotel Strand Heights Beach & Golf Resort, w którym spędzicie tydzień, znajduje się bezpośrednio przy prywatnej plaży w nadmorskim kurorcie Taba. Na miejscu do waszej dyspozycji będzie kompleks basenów, strefa spa & wellness oraz bogate zaplecze sportowe. Wszystkiego dopełni wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: lato
Wylot z: Warszawy
Biuro podróży: Itaka
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »