Fly4free.pl

Lato w Bordeaux za 383 PLN (469 PLN bez WDC). Loty z Warszawy i 3 noclegi

383 PLN
region bordeaux
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Martin M303 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałem dla Was propozycję krótkiego city breaku w ciekawym francuskim mieście, które znane jest przede wszystkim jako królestwo wina.

W Bordeaux nie zabraknie atrakcji do zwiedzania, po całym dniu polecam Wam wybrać się do Bar a Vin – zasłużonego numer 1 w mieście, jeżeli chodzi o degustację wina, z bardzo przystępnymi cenami (za kieliszek wina zapłacicie od około 2 EUR). Pamiętajcie, że w cenę wliczony jest bagaż podręczny. Tutaj podpowiadamy jak się spakować.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

W Bordeaux proponuję Wam zakwaterowanie w hotelu ibis budget Bordeaux le Lac, który leży niedaleko przystanku tramwajowego, z którego łatwo dojedziecie do centrum miasta. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD. Obejmują one także łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Za 3 noclegi ze wszystkimi opłatami zapłacicie 581 PLN / 2 osoby.

Wypożyczonym samochodem możecie zobaczyć więcej niż samo miasto.

Informacją o lotach do Bordeaux podzielił się z nami użytkownik forum Kashpir. Dziękuję!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »