plaża w albanii

Lato w Albanii za 938 PLN. Loty z dwóch miast oraz 14 noclegów

938 PLN Albania z Polski
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Wybierzcie się jeszcze tego lata na wypoczynek do Albanii. W podróż możecie udać się z dwóch miast: z Gdańska i z Wrocławia.

Na urlop do Albanii polecicie w terminie 26 sierpnia – 9 września. Cena za loty w obie strony to 798 PLN / 2 osoby (399 PLN za osobę). Niestety TUI zrezygnowało z darmowego bagażu rejestrowanego. Teraz możecie wziąć ze sobą tylko podręczny. Za noclegi w apartamencie zapłacicie 1077 PLN / 2 osoby (539 PLN za osobę). Do Durres z lotniska dojedziecie łatwo autobusem.

Będąc w Albanii proponuję wam zatrzymać się w Guest House Pisha, który leży w Durrës, niedaleko plaży. We wszystkich pokojach znajdziecie prywatną łazienkę, lodówkę oraz bezpłatne WiFi. Za 14 noclegów zapłacicie 1077 PLN / 2 osoby.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 13.07.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Letni urlop nad Adriatykiem za 989 PLN 🌊 Loty do Albanii i 4 noce w hotelu ze śniadaniami 👌🏻
Albania z Katowic 989 PLN

Bałkany we wrześniu: kilka dni nad Adriatykiem ze śniadaniami

Lato w Albanii 🇦🇱 Loty + noclegi ze śniadaniami w Golem za 654 PLN 🔥
Albania z Katowic 654 PLN

Lato nad Morzem Adriatyckim

Zbiór lotów na Bałkany od 189 PLN ✈️ Albania, Bułgaria, Chorwacja i Czarnogóra 🔥
Bałkany z Polski 189 PLN

Wrześniowe loty na Bałkany

Albania all inclusive tuż przy plaży 🏖️🇦🇱 Wakacje w 4* hotelu Mel Holidays za 2883 PLN
Albania z 2 miast 2883 PLN

Albania all inclusive tuż przy plaży: wakacje w 4* hotelu Mel Holidays

Tirana (7 dni) w Iliria Boutique z Warszawy (BB)
OD 2733 PLN

Tirana (7 dni) w Iliria Boutique z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Tirana (7 dni) w Oxford z Krakowa
OD 4029 PLN

Tirana (7 dni) w Oxford z Krakowa

Reklama: okazja od naszego partnera
Tirana (7 dni) w Oxford z Katowic (BB)
OD 3543 PLN

Tirana (7 dni) w Oxford z Katowic (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Avatar użytkownika
Dobrze zastanówcie się  z tą Albanią. Właśnie wróciłem po 2 tyg. Tylko Vlorę moge polecić. Saranda i Durres  nieporozumienie.  Chętnie pomogę w razie pytań. Zjechalem  całą Albanie autem z dziećmi. Pozdrawiam
Konradpp, 21 sierpnia 2019, 21:11 | odpowiedz
 
czesc.  kardamar@o2.pl   Daj jakis namiar na siebie , a najlepiej to opisz swoje spostrzeżenia na forum dotyczącym albani. Wlasnie sie tam wybieramy i chetnie poczytam uwagi Konradpp Dobrze zastanówcie się  z tą Albanią. Właśnie wróciłem po 2 tyg. Tylko Vlorę moge polecić. Saranda i Durres  nieporozumienie.  Chętnie pomogę w razie pytań. Zjechalem  całą Albanie autem z dziećmi. Pozdrawiam
M.kardasiewicz, 22 sierpnia 2019, 11:28 | odpowiedz