Fly4free.pl

Lato na Korfu za 1154 PLN. Loty z Poznania i 14 noclegów

1154 PLN
Korfu widok zatoki
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kess16 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wakacje zbliżają się do końca! Skorzystajcie z mojej propozycji i wybierzcie się jeszcze tego lata na najbardziej zieloną grecką wyspę.

Do Grecji polecicie w dniach 24 sierpnia – 7 września. Za bilety zapłacicie 399 PLN za osobę. Niestety TUI zrezygnowało z darmowego bagażu rejestrowanego. Teraz możecie wziąć ze sobą tylko podręczny. 14 noclegów w apartamencie to koszt 1509 PLN / 2 osoby (755 PLN za osobę).

Na Korfu proponuję wam zakwaterowanie w Hebe’s Complex, który leży pośród bujnego ogrodu, w odległości zaledwie 80 metrów od plaży Kavos. W studiach znajdziecie w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką i przyborami kuchennymi. W prywatnych łazienkach dostępny jest prysznic. Za 14 noclegów ze wszystkimi opłatami zapłacicie 1509 PLN / 2 osoby.

Wypożyczonym samochodem łatwo dostaniecie się do miejsca zakwaterowania oraz będziecie mogli odkrywać atrakcje wyspy.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »