Fly4free.pl

Lato na Korfu: tydzień w hotelu z wyżywieniem od 2124 PLN. Wyloty z 4 miast

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
od
2124 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
10.09.2022 - 17.09.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na urlop w dobrej cenie? Nadal nie macie pomysłu na letnią wycieczkę? W takim razie skorzystajcie ze znalezionej przeze mnie oferty wczasów na Korfu zorganizowanych przez biuro podróży TUI!

Do Grecji udacie się w terminie 10 – 17 września. Czeka was bezpośredni lot na Korfu z Poznania, Gdańska, Katowic lub Warszawy na pokładzie samolotów linii lotniczych Enter Air z bagażem podręcznym i rejestrowanym.

Urlop spędzicie w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Seabird. Obiekt zlokalizowany jest w centrum miejscowości Moratika. Na miejscu skorzystacie z basenu zewnętrznego oraz z leżaków na tarasie słonecznym. Infrastruktura kompleksu obejmuje bary i restaurację, w której codziennie zjecie dwa posiłki w formie bufetu. Dla dzieci przygotowano plac zabaw.

Termin podróży: lato
Wylot z: Poznania, Gdańska, Katowic lub Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: 2 posiłki
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »