Fly4free.pl

Last minute: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Dżerbie od 2009 PLN (wyloty z 2 miast)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jiri Vaclavek / Shutterstock
od
2009 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.12.2022 - 08.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Pilnie potrzebujesz słońca i wypoczynku? Skorzystaj z okazyjnej ceny pakietu od biura podróży i wybierz się na afrykańskie wybrzeże. Tunezja będzie idealnym miejscem, by zrelaksować się w spokoju oraz ponownie naładować swoje akumulatory.

Do Afryki udasz się już za kilka dni, w terminie 1 – 8 grudnia. Na Dżerbę polecisz bezpośrednio z Katowic lub Warszawy, a w cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

4* Djerba Aqua Resort będzie świetnym wyborem na rodzinne wczasy. Imponujący kompleks basenów ze zjeżdżalniami oraz lokalizacja niedaleko plaży zapewnią atrakcje dla całej rodziny. Dodatkowo dla gości przygotowano bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne, ciekawe animacje oraz zróżnicowaną ofertę wyżywienia all inclusive.

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Katowic lub Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wczasy.fly4free.pl

Atrakcje od 98 PLN/osoba

Lubisz również nieco pozwiedzać? Zarezerwuj dla siebie półdniową wycieczkę po Dżerbie, by dowiedzieć się więcej na temat tego niezwykłego miejsca.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »