Fly4free.pl

Last minute na Zakintos od 1999 PLN. Loty z Katowic lub Warszawy + tygodniowe all inclusive w 4* hotelu

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Itaka
od
1999 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
07.10.2022 - 14.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie byliście w tym roku na żadnym dalszym wyjeździe? Jeszcze nic straconego! Na południu Europy sezon turystyczny trwa zdecydowanie dłużej, a to oznacza, że jeszcze w tym tygodniu macie szansę na relaks na pięknych plażach Zakintos.

Na grecką wyspę udacie się na zakończenie tegorocznego sezonu, w terminie 7 – 14 października. Na Zakintos polecicie bezpośrednio z Katowic lub Warszawy, a w cenę podróży wliczono bagaż rejestrowany.

Urlop spędzicie w 4* hotelu Pelagos Zante. To idealny obiekt na spokojne, rodzinne wczasy. Lokalizacja niedaleko plaży oraz odkryty basen z tarasem słonecznym zapewnią wam wspaniały relaks. Dla gości przygotowano również klimatyzowane pokoje z balkonem. W ramach wybranej opcji wyżywienia będziecie mogli do woli korzystać z uroków wczasów z all inclusive.

Termin podróży: październik
Wylot z: Katowic lub Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl

Atrakcje 225 PLN/osoba

Zakintos to jedno z niewielu miejsc w Europie, gdzie w naturalnym środowisku żyją żółwie morskie. Zobaczcie te niezwykłe stworzenia w czasie rejsu na pobliską wyspę.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »