Fly4free.pl

Tygodniowe all inclusive w 3* hotelu na Lanzarote od 2129 PLN. Wyloty z 2 miast

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: In Green / Shutterstock
od
2129 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
23.03.2022 - 30.03.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Słońce, wspaniałe widoki oraz nielimitowane all inclusive – to wszystko czeka na was, jeżeli skusicie się na okazję oferowaną przez biuro podróży i w czasie następnego wyjazdu nie będziecie brali na własne barki roli organizatora. 😉

Na wycieczkę do Hiszpanii wybierzecie się tuż po rozpoczęciu kalendarzowej wiosny, w terminie 23 – 30 marca. Czeka was lot z Wrocławia lub Berlina na Lanzarote, z wliczonym bagażem rejestrowanym.

Na Wyspach Kanaryjskich będziecie zakwaterowani w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Blue Sea Costa Teguise Gardens. To klimatyczny aparthotel położony tuż nad morzem. Na miejscu do waszej dyspozycji będą komfortowo urządzone pokoje, odkryty basen oraz wyżywienie w formule zróżnicowanego all inclusive.

Termin podróży: marzec
Wylot z: Wrocławia lub Berlina
Biuro podróży: Ecco Holiday
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Lanzarote to najbardziej niezwykła spośród archipelagu Wysp Kanaryjskich. Surowe krajobrazy oraz czarny piasek na plażach to świadectwo burzliwej wulkanicznej przeszłości wyspy. Dziś na szczęście ten okres został już zakończony, wy za to będziecie mogli podziwiać tam widoki przypominające te z innych planet!

Nastawiacie się na plażowanie? Rekomenduję wam wybrać się w pobliże takich miejsc, jak Playa Francesa, Playa Chica, Playa Flamingo oraz Playa de las Conchas. Wolicie wypoczynek w głębi lądu? Odwiedźcie zatem parki narodowe Timanfaya oraz El Charco de los Clicos.

Przydatne informacje
  • Hiszpania zaostrza zasady wjazdu dla Polaków. Aby dostać się do kraju, należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Hiszpanii przeczytacie tutaj.
  • Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »