Fly4free.pl

Kuba w wydaniu all inclusive. Tydzień w 4* hotelu w Varadero za 6219 PLN (wylot z Warszawy)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: tui.pl
od
6219 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
12.10.2022 - 19.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To będę komfortowe i beztroskie wczasy. Jeżeli marzy wam się karaibskie słońce i piękne plaże, skorzystajcie z oferty od biura podróży, by nie musieć brać na swoje barki roli organizatora. Na Kubie czeka was zasłużony wypoczynek, świetny klimat i mnóstwo zabawy.

Na karaibską wyspę udacie się w terminie 12 – 19 października. Czeka was lot z Warszawy do Hawany, realizowany na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu.

Urlop spędzicie w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Iberostar Tainos. Do waszej dyspozycji będą klimatyzowane pokoje, zielony ogród z odkrytymi basenami, wieczorne animacje oraz wyżywienie w formie zróżnicowanego all inclusive.

Termin podróży: październik
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl

Atrakcje 455 PLN/osoba

Chcielibyście zobaczyć coś niezwykłego w czasie urlopu? Zarezerwujcie rejs katamaranem na Cayo Blanco, by spotkać delfiny!

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »