Fly4free.pl

Końcówka wakacji na Florydzie. Przeloty z Warszawy za 1697 PLN

1697 PLN
plaża na Florydzie
Foto: Mia2you / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Spośród wielu terminów dostępnych w systemie przewoźnika odszukałam ten jeden wyjątkowy, mianowicie pod koniec sezonu urlopowego.

Kto z was nie marzy o wakacjach na słonecznej Florydzie, gdy słońca jest pod dostatkiem, a deszcz praktycznie nie pada? Myślę, że wielu z was, dlatego zachęcam do rezerwacji biletów i planowania urlopu. Do Fort Lauderdale na Florydzie polecicie linią Norwegian, która nie wlicza w cenę biletu bagażu rejestrowanego, ale biorąc pod uwagę gorący okres podróży, zabierzecie przecież same „lekkie” rzeczy. Do tego poczytajcie o sprytnych patentach na spakowanie bagażu podręcznego.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 25 x 33 x 20 cm.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Norwegian.
UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

Na Florydzie proponuję wam noclegi w Hollywood, położonym ok. 7 km od lotniska Fort Lauderdale. To dobra i tania alternatywa do znacznie droższego Miami Beach. W  Richard’s Motel do dyspozycji będziecie mieli odkryty basen i ogród. Pokoje w motelu wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej. Wszystkie mają łazienki z prysznicem. 

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Ciekawe czy doczekamy ciekawych promocji PLL LOT
ram94, 17 marca 2019, 21:22 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Ta oferta to jakaś ściema. Na razie dwukrotnie przeszłam całą procedurę wpisywania wszystkich danych, wybierania miejsc w samolocie po czym na ostatnim etapie po uwierzytelnianiu płatności wyskakuje mi info, że nie są w stanie potwierdzić zamówienia. Informacje można uzyskać na infolinii cała dobę tylko na razie czekałam 2 x po godzinie i nie doczekałam się połączenia. Na stronce nie ma żadnego kontaktu email, jest czat z botem. Na dostęp do czata wyświetlił mi się czas oczekiwania 1 godz. Pełna "profeska". Udało się komuś kupić te bilety? 
izaPoznań, 20 marca 2019, 22:37 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »