Fly4free.pl

Bilety do Rumunii (Kluż-Napoka) z Berlina za 86 PLN

86 PLN
zamek bran
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: cge2010 / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Okazja na niedrogie podróże zza naszej zachodniej granicy do krainy Drakuli. Zarezerwujcie swoją wycieczkę do Rumunii – do wyboru wiele terminów!

Kluż-Napoka to doskonała brama do odkrywania uroków rumuńskiej Transylwanii. W tej krainie możecie podziwiać znakomitą architekturę np. ewangelicki kościół parafialny w Sybinie czy farę św. Michała w Klużu. Ale to, co najlepsze w Transylwanii to z pewnością zamki warowne – Bran czy Peles są tymi, które musicie odwiedzić koniecznie.

Kalendarz terminów:

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Ten rodzinny pensjonat oferuje zakwaterowanie w przystępnych cenach. Każdy z pokoi posiada łazienkę. W całym budynku będziecie mogli korzystać z internetu WiFi. W przypadku wynajęcia auta będziecie mogli je zaparkować bezpłatnie przed pensjonatem.

Aby zwiedzić jak najwięcej rumuńskich atrakcji warto wynająć samochód tuż po przylocie. Pamiętajcie też o jego ubezpieczeniu Icarhireinsurance, by nie martwić się o nic w trakcie użytkowania.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »