Fly4free.pl

Klasyczny weekend w Alesund za 231 PLN. Loty z Gdańska + nocleg

231 PLN
Alesund widok
Foto: Vlada Photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się pod koniec lata na krótką wycieczkę do urokliwego Alesund. Przeloty w terminie sobota – niedziela pozwolą Wam zaoszczędzić cenne dni urlopowe.

Podróżować będziecie w terminie 21 – 22 września. Za loty zapłacicie 156 PLN/2 osoby. W Alesund wybrałem dla Was hotel położony 7 km od lotniska Vigra i 7 kilometrów od centrum miasta za który zapłacicie 306 PLN/2 osoby. Dystans możecie pokonać busem w 15 minut, natomiast jeśli chcielibyście się przespacerować i przy okazji obejrzeć piękne krajobrazy będziecie potrzebowali nieco ponad godzinę. Pamiętajcie, że w najniższej cenie będziecie podróżować tylko z bagażem podręcznym.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Jako miejsce zakwaterowania proponuję wam Aalesund Airport Hotel. Jest on położony w malowniczej lokalizacji na wyspie Valderøy. Pokoje wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów kablowych, lodówkę oraz kuchenkę mikrofalową. W każdym znajduje się łazienka z prysznicem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »