Fly4free.pl

Afryka last minute: czarterowe loty do Kenii z Katowic + 4* willa przy plaży. Całość za 3196 PLN

3196 PLN
Oferta nieaktualna
Foto: erichon / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Egzotyczna wycieczka jeszcze w tym tygodniu? Czemu nie! Zapakujcie swoje plecaki lub walizki i wybierzcie się do Kenii, gdzie spędzicie 7 słonecznych dni, zatrzymując się w 4* obiekcie przy plaży Diani. Świeże owoce, zielone krajobrazy, a może i… wycieczka na safari?

Do Mombasy w okazyjnej cenie wybierzecie się już za kilka dni, w terminie: 22 – 29 stycznia. Czekają was bezpośrednie loty z katowickiego lotniska, realizowane na pokładzie samolotu linii lotniczej Smartwings. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz bagaż podręczny.

Na miejscu zatrzymajcie się w 4* obiekcie Bahari Dhow Beach Villas, który jak sama nazwa wskazuje – położony jest tuż przy plaży Diani. Miejsce to oferuje m.in. basen i komfortowe, klimatyzowane pokoje oraz smaczne śniadania wliczone w cenę.

Termin podróży: 22 – 29 stycznia
Linia lotnicza: Smartwings
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* willa

Za loty w dwie strony oraz 7 nocy w 4* obiekcie zapłacicie 3196 PLN od osoby, przy dwóch podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 4598 PLN/2 osoby

Katowice – Mombasa – Katowice >>

Hotel 1793 PLN/2 osoby/7 nocy

Na miejscu zamieszkajcie blisko plaży w 4* hotelu Bahari Dhow Beach Villas. Dla gości udostępniono komfortowe, klimatyzowane pokoje wyposażone w dostęp do Wi-Fi. Co więcej, w cenę pobytu wliczono smaczne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Wycieczka do Kenii będzie strzałem w dziesiątkę dla wszystkich spragnionych ciepłego wypoczynku. Zdecydowanie najpiękniejszą plażą Mombasy jest Diani Beach, obok której się zatrzymacie. To miejsce to nie tylko biały piasek i palmy, ale też centrum sportów wodnych – będziecie mogli spróbować swoich sił m.in. w kitesurfingu.

Co jeszcze? Koniecznie odwiedźcie centrum Mombasy. Przygotujcie się na długi spacer po zabytkowej części miasta, zobaczcie fort i słynne „kły”, czyli Mombasa Tusks.

Foto: Fruzsi Gergo / Shuterstock
Foto: kyslynskyyhal / Shuterstock
Foto: Philou1000 / yayimages.com
Przydatne informacje
  • Podróżując do Kenii musicie wypełnić formularz online oraz okazać negatywny wynik testu PCR wykonanego w ciągu 96 godzin przed podróżą.
  • Aktualnie do Kenii wjechać mogą jedynie zaszczepieni podróżni.
  • Klikając tutaj, zapoznacie się z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi podróżowania do Kenii w czasie COVID-19.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »