Fly4free.pl

Karaiby z Warszawy od 1968 PLN. Kuba, Aruba, Saint Vincent i Grenadyny, Kajmany, Barbados, Martynika oraz Bahamy

1968 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Simon-Dannhauer / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Karaiby to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych zakątków na świecie! Zjawiskowe plaże, świetna pogoda i niepowtarzalny klimat. Jeśli marzy wam się egzotyczna podróż nad Morze Karaibskie, skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia lotów na różne wyspy regionu.

Na wycieczkę udacie się między październikiem a marcem. Dostępnych jest kilka terminów, na przykład 4 – 18 listopada. Najtańsze bilety kupicie już od 1968 PLN. Podróżować będziecie z Warszawy na pokładzie samolotów linii lotniczej Air Canada i Lufthansa. Po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki na terenie Niemiec i Kanady — niektóre z nich możecie poświęcić na zwiedzanie miasta, w którym spędzicie noc.

Termin podróży: październik – marzec
Wyloty z: Warszawy
Linie lotnicze: Air Canada i Lufthansa
Bagaż: podręczny

Hotel od 620 PLN/noc/2 osoby

Na Barbadosie proponuję wam zakwaterowanie w 3* hotelu Butterfly Beach. Obiekt mieści się przy samej plaży i jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Arubie polecam wam noclegi w świetnie ocenianym obiekcie Swiss Paradise. Do waszej dyspozycji będzie klimatyzowany pokój z prywatną łazienką i odkryty basen.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »