Fly4free.pl

Afryka mniej znana: Kamerun, Benin i Togo z Berlina od 2053 PLN. Dużo terminów

od 2053 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Homo Cosmicos / Shutterstock
Oferta dla prawdziwych podróżników, którzy szukają mniej turystycznych i popularnych kierunków. Odkryj wspaniałą Afrykę i doświadcz lokalnej kultury w Kamerunie, Beninie lub Togo. Z pewnością czeka cię niezapomniany wyjazd.

Na wycieczkę wybrać się będziesz mógł w terminach pomiędzy lutym a czerwcem. Kilka przykładowych dat znajdziesz wypisanych poniżej w tekście. Wycieczkę rozpoczniesz i zakończysz na lotnisku w Berlinie. Podróżować będziesz na pokładzie samolotów linii lotniczej Brussels Airways z przystankami w Brukseli i technicznymi przerwami na terenie Afryki (bez opuszczania samolotu). 

Termin podróży: styczeń-lipiec
Linia lotnicza: Brussels Airways
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty

Hotel od 580 PLN/noc/2 osoby

W Beninie proponuję ci noclegi w 4* hotelu Golden Tulip Le Diplomate. Na miejscu znajdziesz strefę spa, basen zewnętrzny i taras słoneczny.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W stolicy Kamerunu wybrałam dla ciebie zakwaterowanie w 4* hotelu Star Land Bastos. Obiekt oferuje swoim gościom pobyt w komfortowo urządzonych pokojach. Skorzystasz również z basenu i siłowni.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 2547 PLN/pobyt

Chcesz zobaczyć Benin w pełni? W takim razie wynajmij samochód już na lotnisku!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »