Fly4free.pl

Kalifornia czeka! Loty do Los Angeles i San Francisco za 1655 PLN. Z Berlina

1665 PLN
Foto: Cameron Venti / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z okazji i ruszcie na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych słynące z miast, które kojarzyć możecie ze szklanego ekranu. Ponadto mieszczą się tutaj piękne parki narodowe (Kings Canyon, Sekwoi, Yosemite czy Dolina Śmierci). Wszystko to sprawia, że w tej części Ameryki nie sposób się nudzić.

Do Kalifornii (Los Angeles, San Francisco) wybrać się będziecie mogli w maju – kilka dostępnych terminów znajdziecie wypisanych poniżej w tekście. Podróż do USA rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym Berlin Brandenburg.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii American Airlines oraz British Airways, a po drodze czekać was będą wygodne przesiadki na lotnisku w Londynie. Bez dodatkowych kosztów do Stanów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: maj
Linia lotnicza: American Airlines, British Airways
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel od 462 PLN/2 osoby/noc

W Los Angeles proponuję wam noclegi w obiekcie Value Inn Hollywood, który znajduje się nieopodal Barnsdall Art Park. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD, lodówkę i zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w San Francisco proponuję wam noclegi w 3* hotelu Fusion, który mieści się nieopodal Union Square. W każdym pokoju znajduje się łazienka z wanną i prysznicem oraz suszarka do włosów. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2609 PLN/13 dni

A gdyby tak wybrać się z Miasta Aniołów do Las Vegas i zwiedzić sąsiedni Wielki Kanion? Wypożyczycie samochód zaraz po przylocie do Los Angeles, ponieważ mają do swojej dyspozycji auto, w każde miejsce dostaniecie się szybko i wygodnie.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »