Fly4free.pl

Zobaczcie jeden z największych jarmarków świąteczny w Europie! Okołoweekendowa wycieczka do Dortmundu za 192 PLN. Loty z Katowic + hotel w centrum miasta

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
192 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Germany Travel
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szykujecie się na nadchodzący sezon jarmarkowy? Jeżeli jesteście fanami gorącej czekolady, kolorowych światełek i świątecznych piosenek, to w tym roku zdecydujcie się na weekendową wycieczkę do Dortmundu. To właśnie tam czeka na was największa choinka na świecie! Spakowani 😊?

W okazyjnej cenie do Dortmundu dostaniecie się z lotniska w Katowicach. Do Niemiec wybierzecie się na weekend, w terminie 11 – 12 grudnia (sobota – niedziela) na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabierzecie ze sobą bagaż podręczny, dlatego przeczytajcie nasz poradnik, jak się spakować.

W Dortmundzie zatrzymacie się w obiekcie A&O Dortmund Hauptbahnhof, który położony jest w centrum miasta. Zaledwie kilka kroków będzie dzieliło was od jarmarku bożonarodzeniowego. Z lotniska do hotelu w prosty sposób dostaniecie się autobusem.

Termin podróży: 11 – 12 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel w centrum miasta

Za loty w dwie strony oraz nocleg na miejscu zapłacicie tylko 192 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w tym samym pokoju.

Podróż 130 PLN/2 osoby

Katowice – Dortmund – Katowice >>

Hotel

Wybierając się do Dortmundu na jedną noc, warto pod uwagę wziąć lokalizację. Blisko pieszo na jarmark będziecie mieli z obiektu A&O Dortmund Hauptbahnhof, który położony jest w ścisłym centrum miasta, blisko dworca kolejowego. Dla gości udostępniono komforotwe pokoje wyposażone w bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Każdy fan świątecznych podróży wie, że to właśnie w Dortmundzie co roku organizowany jest jarmark bożonarodzeniowy, który może pochwalić się największą choinką na świecie! Ogromna ilość stoisk ze słodkościami, tradycyjną, niemiecką kuchnią i grzanym winem. Do tego kolorowe światełka i świąteczna muzyka – czego chcieć więcej?

Loty, które dla was wybrałam, idealnie wpisują się w weekendowy termin. Jeżeli natomiast chcielibyście wrócić jeszcze wcześniej, to w niedzielę rano realizowany jest jeszcze jeden lot z Dortmundu do Katowic.

Co jeszcze zobaczyć w mieście? Osobiście polecam wam wybrać się do Westfalenpark – parku, w którym znajdziecie m.in. obrotową restaurację na wysokości 130 metrów! Interesujecie się piłką nożną? Koniecznie odwiedźcie German Football Museum.

Foto: Roman Samborskyi / Shutterstock
Foto: FamVeld / Shutterstock
Foto: Jack Frog / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Jarmarki bożonarodzeniowe — jakie będą obostrzenia? Sprawdźcie tutaj >>
  • Więcej na temat aktualnych restrykcji panujących w Niemczech dowiecie się tutaj.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Poza największą choinką w Dortmundzie nie ma co zwiedzić już o wiele ciekawych atrakcji do zwiedzania jest w Köln zapraszam
Jarek Rzeszot, 14 listopada 2021, 16:51 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »