Fly4free.pl

Wycieczka na jarmark świąteczny w Budapeszcie za 263 PLN. Loty z Krakowa + 4* hotel nad Dunajem

263 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: TT Studio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Budapeszt to jeden z topowych kierunków jeżeli chodzi o city breaki, a niesamowity klimat miasta można poczuć zwłaszcza podczas świątecznego sezonu! Odwiedźcie jeden z najpiękniejszych europejskich jarmarków świątecznych, przespacerujcie się wieczorem wzdłuż Dunaju i spróbujcie węgierskiego langosza. Do dzieła!

Do Budapesztu udacie się na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. W podróż wybierzecie się z Krakowa, w terminie: 8 – 10 grudnia. W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to dla was stanowić większego problemu.

W stolicy Węgier zatrzymajcie się w świetnym 4* Onriver Hotels – Ms Cezanne, który położony jest w samym sercu miasta – tuż nad Dunajem, blisko Mostu Małgorzaty.

Termin: 8 – 10 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie na 2 noce zapłacicie tylko 263 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 142 PLN/2 osoby

Kraków – Budapeszt – Kraków >>

Hotel 384 PLN/2 osoby/2 noce

Podczas swojej wycieczki zatrzymajcie się w świetnym 4* hotelu Onriver – Ms Cezanne, który jak sama nazwa wskazuje – położony jest tuż nad Dunajem. Do dyspozycji gości oddano komfortowe pokoje wyposażone w prywatne łazienki z bezpłatnym zestawem kosmetyków. Na terenie obiektu działa świetna restauracja z malowniczym widokiem na miasto.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Budapeszt to zdecydowanie jedno z najpiękniejszych miast Europy, które nabiera szczególnych barw właśnie w sezonie świątecznym. Podczas city breaku będziecie mieli możliwość odkrycia aż dwóch jarmarków bożonarodzeniowych: pod bazyliką św. Stefana oraz przy placu Vörösmarty. To właśnie w tych miejscach spróbujecie węgierskiego langosza, gorącego gulaszu czy grzanego wina.

Co oprócz jarmarku? Swoje kroki skierujcie w stronę budynku Parlamentu, który szczególnie pięknie prezentuje się wieczorem. Oprócz tego odwiedźcie Zamek Królewski, Bazylikę św. Stefana oraz Basztę Rybacką. Wizyta w lokalnym markecie to dla was definicja udanego wyjazdu? Wybierzcie się do Centralnej Hali Targowej, gdzie skosztujecie przepysznych serów, wędlin i owoców.

Foto: Eastern.Light.Photography / Shutterstock
Foto: Luciano Mortula – LGM / Shutterstock
Foto: Anna Pertseva / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Więcej na temat aktualnej sytuacji na Węgrzech przeczytacie tutaj.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Co zobaczyć w Budapeszcie? Zajrzyjcie na nasze forum!
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »